Adana DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Adana DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Adana DXN Network İş Fırsatı için girişimciler arıyoruz. DXN Türkiye’nin kurucu ve en güçlü ekibi olarak DXN Adana‘da kazanmak için ŞİMDİ bize katılın.

Adana şehri, Akdeniz Bölgesi’nde bulunan yüz ölçümü 13844 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 15. büyük ilidir. Plaka kodu 01 olan ve 15 adet ilçeye sahip Adana, bu sayı ile de Türkiye’deki 22. ildir.

Adana ilinin; Aladağ(Karsantı), Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerinde, Türkiye’nin diğer illerinde hatta tüm Dünya’da DXN İş Fırsatını kullanarak reklam – tanıtım yapabilir ve sizi özgürlüğe taşıyan bir organizasyon kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Adana'da DXN İş Ortağımız Olun!

Adana’dan DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti