Adıyaman DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Adıyaman DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Adıyaman DXN için birlikte çalışabileceğimiz ve DXN Adıyaman‘ı birlikte inşa edebileceğimiz lider adayları arıyoruz. DXN ile kazanmak için HEMEN bize katılın.

Adıyaman şehri, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 7337 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 45. büyük ilidir. Plaka kodu 02 olan ve 9 adet ilçeye sahip Adıyaman, bu sayı ile de Türkiye’deki 48. ildir.

Adıyaman ilinin Adıyaman, Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kahta, Samsat, Sincik, Tut ilçelerinde, Türkiye’nin diğer illerinde hatta tüm Dünya’da DXN İş Fırsatını kullanarak reklam – tanıtım yapabilir ve sizi özgürlüğe taşıyan bir organizasyon kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Adıyaman'da DXN İş Ortağımız Olun!

Adıyaman’dan DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti