Afyon DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Afyon DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Afyon DXN Sağlıklı Yaşam Platformu ekibini kurmak üzere girişimciler ve lider adayları arıyoruz. DXN Afyon‘da çalışmak, DXN ile kazanmak için ŞİMDİ bize katılın.

Afyon Ege Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 14016 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 13. büyük ilidir. Plaka kodu 03 olan ve 18 adet ilçeye sahip Afyon, bu sayı ile de Türkiye’deki 12. ildir.

Afyon ilinin Afyonkarahisar, Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sincanlı(Sinanpaşa), Şuhut, Sultandağı ilçelerinde, Türkiye’nin diğer illerinde hatta tüm Dünya’da DXN İş Fırsatını kullanarak reklam – tanıtım yapabilir ve sizi özgürlüğe taşıyan bir organizasyon kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Afyon'da DXN İş Ortağımız Olun!

Afyon’dan DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti