Ağrı DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Ağrı DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Ağrı DXN Girişimcilik Fırsatı için adaylar arıyoruz. DXN Türkiye’nin En Güçlü ekibi olarak DXN Ağrı‘da birlikte çalışmak için ŞİMDİ bize katılın.

Ağrı şehri Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 11099 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 26. büyük ilidir. Plaka kodu 04 olan ve 8 adet ilçeye sahip Ağrı, bu sayı ile de Türkiye’deki 52. ildir.

Ağrı ilinin ilçeleri Ağrı, Diyadin, Doğubeyazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak ilçelerinde, Türkiye’nin diğer illerinde hatta tüm Dünya’da DXN İş Fırsatını kullanarak reklam – tanıtım yapabilir ve sizi özgürlüğe taşıyan bir organizasyon kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Ağrı'da DXN İş Ortağımız Olun!

Ağrı’dan DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti