Aksaray DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Aksaray DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Aksaray DXN başlıyor. DXN Türkiye’de En Büyük, En Güçlü ve Türkiye’nin kurucu network ekibi ile DXN Aksaray‘ı inşa edebileceğimiz lider adayları ve girişimcileri arıyoruz. Hemen bize ulaşın.

Aksaray şehri, İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 7659 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 41. büyük ilidir. Plaka kodu 68 olan ve 7 adet ilçeye sahip Aksaray, bu sayı ile de Türkiye’deki 61. ildir.

Aksaray ilinin Ağaçören, Aksaray, Eskil, Gülağaç(Ağaçlı), Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi ilçelerinden başlayarak Türkiye ve Dünya genelinde sizi özgürlüğe taşıyan bir organizasyon kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Aksaray'da DXN İş Ortağımız Olun!

Aksaray’dan DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti