Ankara DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Ankara DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Ankara DXN İş Ortaklığı Fırsatı için süper girişimciler ve aktif lider adayları arıyoruz. DXN Ankara‘da bizimle çalışmak, DXN ile kazanmak ve insanların hayatlarına dokunmak için ŞİMDİ bize katılın. Türkiye’de DXN’i kuran En Güçlü ve En Büyük ekipte yer almak için acele edin.

Ankara şehri İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 25632 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 3. büyük ilidir. Plaka kodu 06 olan ve 25 adet ilçeye sahip Ankara, bu sayı ile de Türkiye’deki 4. ildir.

Ankara ilinin Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle ilçelerinden başlayarak Türkiye ve Dünya genelinde sizi özgürlüğe taşıyacak bir DXN organizasyonu kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Ankara'da DXN İş Ortağımız Olun!

Ankara’dan DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti