Antalya DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Antalya DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Antalya DXN‘i kurabilecek ekip arkadaşlarımızı arıyoruz. Network sektöründe En Büyük, En Güçlü ve En Doğru insanlarla, bizimle çalışın. DXN Antalya‘da birlikte çalışmak, etkili bir DXN lideri olmak ve başarmak için bize katılın.

Antalya şehri Akdeniz Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 20177 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 6. büyük ilidir. Plaka kodu 07 olan ve 19 adet ilçeye sahip Antalya, bu sayı ile de Türkiye’deki 7. ildir.

Antalya ilinin Akseki, Aksu, Alanya, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı(Aydınkent), Kale(Demre), Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik ilçelerinden başlayarak Türkiye ve Dünya genelinde sizi özgürlüğe taşıyacak bir DXN organizasyonu kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Antalya'da DXN İş Ortağımız Olun!

Antalya’dan DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti