Ardahan DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Ardahan DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Ardahan DXN ekibimize kendine güvenen, diğer insanların güvendiği ve sevdiği, lider olmak isteyen, eğitime açık, DXN Ardahan‘da birlikte çalışabileceğimiz arkadaşlar arıyoruz.

Ardahan şehri Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 4934 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 65. büyük ilidir. Plaka kodu 75 olan ve 6 adet ilçeye sahip Ardahan, bu sayı ile de Türkiye’deki 68. ildir.

Ardahan ilinin Ardahan, Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof ilçelerinden başlayarak (belki de Gürcistan’da..) Türkiye ve Dünya genelinde sizi özgürlüğe taşıyacak bir DXN organizasyonu kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Ardahan'da DXN İş Ortağımız Olun!

Ardahan’dan DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti