Artvin DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Artvin DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Artvin DXN İş Fırsatı için girişimciler ve lider adayları arıyoruz. DXN Türkiye’nin kurucu ekibi olarak DXN Artvin‘de birlikte çalışmak, DXN ile kazanmak

Artvin şehri, Karadeniz Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 7393 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 44. büyük ilidir. Plaka kodu 08 olan ve 8 adet ilçeye sahip Artvin, bu sayı ile de Türkiye’deki 56. ildir.

Artvin ilinin Ardanuç, Arhavi, Artvin, Borçka, Hopa, Murgul(Göktaş), Şavşat, Yusufeli ilçelerinden başlayarak (belki de Gürcistan’da..) Türkiye ve Dünya genelinde sizi özgürlüğe taşıyacak bir DXN organizasyonu kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Artvin'de DXN İş Ortağımız Olun!

Artvin’den DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti