Balıkesir DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Balıkesir DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Balıkesir DXN İş Fırsatı için girişimciler ve lider adayları arıyoruz. DXN Türkiye’nin kurucu ekibi olarak DXN Balıkesir‘de birlikte çalışmak, DXN ile kazanmak için bize katılın.

Balıkesir şehri, Marmara Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 14583 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 11. büyük ilidir. Plaka kodu 10 olan ve 19 adet ilçeye sahip Balıkesir, bu sayı ile de Türkiye’deki 8. ildir.

Balıkesir ilinin Ayvalık, Balıkesir, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk ilçelerinden başlayarak Türkiye ve Dünya genelinde sizi özgürlüğe taşıyacak bir DXN Organizasyonu kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Balıkesir'de DXN İş Ortağımız Olun!

Balıkesir’den DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti