Günaydın;

Bizler; ulaşabildiğimiz veya bize ulaşan insanların daha sağlıklı ve daha iyi ekonomik koşullarda yaşayabilmesi için birlikte çalışan, hayatlara dokunan, gücünüze güç katan, güven veren, Türkiye’den başlayarak tüm dünyada organizasyonlar kuran, liderler yetiştiren ve hep daha iyisi için birbirini destekleyen Lider Girişimciler Ekibiyiz.

Size iki teklifimiz var! Sadece DXN ürünlerini kullanan bir müşteri ya da bizimle birlikte başka insanlarında hayatlarına dokunan başarılı bir Lider Girişimci olabilirsiniz. Hayatınızın işleyişine, prensiplerinize, yaşam amacınıza ve gelecek beklentilerinize göre DXN içinde nerede olmak, ne yapmak istediğinize NET olarak karar vermeniz gerekiyor.

Özel ürünler kullanmayı, kişisel gelişim eğitimleri almayı, sosyalleşmeyi, eğlenmeyi, insanlara yardımcı olmayı, kazanmayı seviyorsanız ve etkinliklerimizde bizimle beraber katılımcı olacak, üzerinize düşen sorumluluğu yerine getirecekseniz elbette sizi de ekibimizde görmekten mutluluk duyarız.

“Önce ürünlere bir kullanıp bakayım, memnun kalacak mıyım, sonra liderlik kısmına bakarız” gibi NET olmayan ifadeler kullanan kişiler için üzgünüz, hedef kitlemiz siz değilsiniz! Girişimci Liderlik ve katılımcı olma kararlarında ürün etkinliği %10’luk bir etki oluştururken, %90’lık oran ürünle ilgili değil, içten gelen bir kişilik, karakter ya da duygu durumudur. Yani ya varsınızdır, ya da yoksunuzdur.

“Ayrıca DXN, Türkiye Network Marketing sektöründe çalışılabilecek tek kurumsal ve doğru şirkettir. Bununla birlikte DXN ürünleri 25 yıldır, dünyanın 180 ülkesinde, milyonlarca kişinin hayatına pozitif katkı sağladığı için kullanılmaya ve satılmaya devam etmektedir.” Bütün bu detaylara rağmen düşünmek istiyorsanız; sizin için en doğrusu müşteri grubumuzda, sağlıklı yaşamınızın devamı için ürün kullanıcısı olmaktır.

DXN ürünlerimize müşteri olarak ulaşmak veya Lider Girişimci olmak için aşağıdaki formu doldurarak müracaat edebilirsiniz. Şimdiden aramıza hoş geldiniz.

Size yardımcı olmak için hazırız…


    Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

    Alışveriş Sepeti