Posted in DXN Hakkında Her Şey

DXN Türkiye Hakkında

DXN Türkiye, Network Marketing sektöründe faaliyet gösteren, güçlü, köklü ve güvenilir firmalardan biridir. DXN Türkiye resmi olarak Temmuz 2015’te kurulmuştur. Genel Merkezi İstanbul / Kadıköy’dedir. Ofis tadilatı, hazırlıkları, ürün izinleri… derken DXN Türkiye ofisi Mart 2016’da açılmış, ürün satışları Nisan 2016’da başlamıştır. DXN Türkiye’nin açılışı 22 Mayıs 2016’da yaklaşık 2000 kişi katılımı ile yapılan muhteşem bir törenle duyurulmuştur.

DXN Türkiye Açılış Lansmanı – 22 Mayıs 2016

DXN’in ana faaliyet alanı sağlıklı gıda takviyelerine ait bitki yetiştirilmesi, üretilmesi ve pazarlanmasını içerir. 1993 yılında Malezya’da kurulan DXN, yıllar içinde elde ettiği başarılarla tüm dünya’da faaliyetleri olan bir firma konumuna gelmiştir. Ganoderma (Kırmızı Reishi Mantarı) yetiştirme ve işleme konusunda iyi bilinmektedir. Ürün yelpazesi diyet takviyeleri, gıda ve içecekler, kişisel bakım, cilt bakımı & kozmetik, ev ürünleri ve su arıtma sistemlerinden oluşur. 1993’deki ilk başlangıcından beri DXN, “Tek Ejder, Tek Dünya, Tek Pazar ve Tek Akıl” anlayışını sürdürmüştür. Bu güçlü anlayışla DXN yıllar boyunca sürekli bir büyümeye doğru yelken açmıştır.

Tek Ejder, Tek Dünya, Tek Pazar ve Tek Akıl anlayışı; “Tüm yetiştirme, işleme ve pazarlama süreci şirketin sıkı bir kalite kontrolü altında yapılmaktadır. Her distribütör tek bir üyelik ile Dünya çapında bir çalışma alanına sahiptir. Şirket ve distribütörler tek bir DXN İş Modeli altında çalışmaktadır.” anlamını taşımaktadır.

DXN’nin kaliteye verdiği yüksek önem dünyanın çeşitli sağlık ve iş örgütlerinin üstün takdir ve onayını kazanmıştır. Sağlam zemin ve sürdürülebilir kalkınma ile DXN hızlı bir şekilde emlak, yenilenebilir enerji, bilgi teknolojileri gibi diğer iş alanlarına da yönelmiştir.

Pazarlama ağının ana faaliyet alanı içerisinde, DXN’in hızlı küresel gelişmesi dünya çapındaki üyelerinin büyük gelişimi ve önemli stratejik yerlerdeki kapsadığı alanın amplifikasyonu ile uluslar arası olarak fark edilmiştir. Dünya çapındaki 8 milyonun üzerindeki kayıtlı distribütörü ile DXN, Ganoderma ürünlerindeki dünya liderliği pozisyonunu güçlendirmektedir.

20 yılı aşkın dikkatli araştırma ve bilimsel analizlerden sonra Dr.Lim, Ganoderma ya da Lingzhi’nin önemli yararlarını ve insan sağlığına uygun olan etkilerini keşfetti. Lingzhi’nin önemini ve insan sağlığına faydalarını gerçekleştirmek isteyen Dr.Lim, mucizevi şifalı otlar hakkındaki bilgisini, tutkusunu sağlık konusunda çalışan arkadaşları ve meslektaşları ile paylaşmaya başladı.

Üretim Alanı, Alınan Onaylar ve Ödüller

DXN Ganoderma ekim alanı 70 hektar alanı kapsamaktadır. DXN üretim tesisleri Ganoderma’nın işlenmesi için devlet teknolojisi ile donatılmıştır. Bu alan temmuz 2000 tarihinden bu yana Malezya’nın ilk büyük Malezya Lingzhi çiftliği olarak Lloyd´s Register Quality Assurance’dan MS ISO 14001:2004 sertifikasını aldı. Bu sertifika, Malezya sağlık bakanlığı tarafından Ganoderma yetiştiriciliğinde tüm yasal gereksinimleri sağladığı ve standartları karşıladığı için verilir. Ayrıca Avustralya’nın yaşlanma ve sağlık bakanlığından TGA (Therapeutic Goods Administration) sertifikası ile Malezya sağlık bakanlığı ve ulusal ilaç kontrolünden GMP (Good Manufacturing practice) sertifikası almaya hak kazanan ilk şirkettir.

Gıda ve içecek olmak üzere iki DXN fabrikasının toplam 42,000 metre kare üretim alanı bulunmaktadır. DXN’in kozmetik üzerine yeni kurulan üretim tesisinde 2007 yılında Malezya sağlık bakanlığı ve ulusal ilaç kontrolden GMP sertifikası su ve enzim fabrikalarına verilmiştir. Bu fabrika ve idari ofisler dahil toplam 70,000 metre kareden fazla alana sahiptir.

Üretimin her aşamasında insan sağlığı ve çevre dostu uygulamaları ile DXN araştırma ve geliştirmede uzun vadeli kararlılığını sürdürmektedir. DXN’in misyonu; tüm ürünlerin en yüksek kalite ve güvenceye gelinceye dek araştırma ve geliştirmeye devam etmesidir. DXN sürekli yüksek uluslararası standartlarda ve mümkün olduğunca doğal ürünler üretmek için açılmıştır.

Laboratory Department of DXN Holdings Bhd. 17 Temmuz 2006’da teknik yeterlilik için bir laboratuvar kalite yönetim sisteminin kapsamlı çalışması ile MS ISO/IEC 17025 Certificate of Accreditation sertifikası almıştır.

2007 yılının Kasım ayında, Malezya Tarım Bakanlığı tarafından The Malaysian Organic Scheme (Organik Malaysia) sertifikası, Peninsular Malaysia (Jabatan Pertanian Semenanjung Malaysia), Organik Tarım Sertifikası ve MS 1529:2001’nin standartlarını karşıladığı resmen kabul edildi.

DXN Uluslararası Genel Merkezi, ürün kalitesinin uluslararası standartlarda olmasını sağlamak için üretimin tamamını, yetiştirilmesi, üretim ve paketleme süreçlerini sıkı sıkıya kontrol eden uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir. DXN Uluslararası Genel Merkezi ayrıca Ganoderma ürünlerinin kalitesini sağlamak için; Ganoderma’nın orijinal tabii zengin elementlerinin üretim aşamaları süresince korunması ve ham maddenin aktif elementlerinin korunması gibi her bir aşamasının doğru olarak işlenmesini sağlamak için sıkı standartlar oluşturmuştur.

DXN Ganoderma’nın aktif elementlerini koruyabilen soğuk işlem yöntemini benimser. DXN, yerel Malezya uzmanlığına dayalı yetiştirme metodlarından faydalanır. DXN ürünleri herhangi bir suni ürün ya da koruyucular, renklendirici ve tatlandırıcılar içermez. Yetiştirme süreci, Ganoderma ürünlerinin organik ve doğal kalitesinin korunmasının önemini vurgular.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti