DXN Üyelik

DXN üyelik ve kayıt için bu sayfa tamamen GÜVENLİDİR. İster sadece müşteri, isterseniz iş ortağı olarak DXN ailesinin bir parçası olun ve sağlıklı yaşamınızı destekleyin. Sponsorunuz Volkan Verdi ile mutlaka iletişime geçin, eğitim alın ve tecrübelerinden yararlanın. Kendi ekibinizi kurun, ürün kullanmaları için teşvik edin, motive edin ve onlara da kendi işlerini kurmaları için yol gösterin. Aramıza katılmak için 18 yaş ve üstünde olmanız şimdilik yeterli.

  • DXN üyelik ve kayıt tamamen ÜCRETSİZdir. Herhangi bir ekstra ücret ödemeniz gerekmez. Sadece online kayıt formunu doldurun. (Bazı ülkelerde bazı DXN ürünleri veya bir başlangıç ​​kiti satın almanız gerekir. Türkiye’de kayıt ücretsizdir.)
  • DXN üyelik ve kayıt yaparak tüm özel ürünleri perakende fiyatından %40 indirimli satın alma fırsatına sahip olursunuz.
  • DXN üyelik işlemi size herhangi bir yükümlülük vermez. Müşteri olmak istiyorsanız, sadece hesabınızın açık kalması ve aktif durumunuzu korumak için yılda en az iki kere ürün satın alımı yapmanız yeterlidir.
  • Ayda 100 PV – 300 PV (Puan) değerinde ürün satın alırsanız (bazı ülkelerde farklı olabilir), sizin ve ekibinizin satışlarından bonus kazanırsınız.
  • Başkalarının daha sağlıklı yaşamalarına, sağlıklı kahve içmelerine veya kendi işlerini kurmalarına yardımcı olmak istiyorsanız; eğitim, doğru bilgi, ve araçların olduğu harika bir topluluğa dahil olacaksınız.

DXN'e Üye Olmanın Bazı Faydaları

DXN Ürünlerini Daha Ucuza Satın Al!

Süper gıdalar içeren bu olağanüstü sağlık ürünlerinin avantajlarından yararlan. DXN ürünleri yüksek kalitelidir ve şirket içinde geliştirilmiştir. DXN kendi yetiştirme, üretim ve dağıtımını yapar.

Düşük Risk ve Düşük Maliyetle İşini Kur!

DXN, başarı için tasarlanmış mükemmel ve motive edici bir iş planı sunar. Senin için de uluslararası, ev tabanlı bir iş olabilir, insanların daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı olurken para kazanabilirsin.

Yeni, Özgür Bir Hayat İnşa Et!

DXN iş fırsatı ile başarılı bir MLM lideri, pasif gelire sahip finansal olarak bağımsız bir ağ kurucu olabilirsin. Gerçek bir nedenin olması, akıllıca çalışman ve hayallerine, gerçekten hak ettiğin şeye ulaşabilmen çok önemli.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti