Eskişehir DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Eskişehir DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Eskişehir DXN İş Fırsatı için girişimciler ve lider adayları arıyoruz. DXN Türkiye’nin kurucu ekibi olarak DXN Eskişehir‘de birlikte çalışmak, DXN ile kazanmak için bize katılın.

Eskişehir şehri, İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 13960 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 14. büyük ilidir. Plaka kodu 26 olan ve 14 adet ilçeye sahip Eskişehir, bu sayı ile de Türkiye’deki 23. ildir.

Eskişehir ilinin Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıçcık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden başlayarak Türkiye ve Dünya genelinde sizi özgürlüğe taşıyacak bir DXN Organizasyonu kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Eskişehir'de DXN İş Ortağımız Olun!

Eskişehir’den DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti