dxnurunleri.com Sitesi Gizlilik ve Güvenlik İlkeleridir.

Bu gizlilik ve güvenlik ilkeleri dxnurunleri.com tarafından sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler dxnurunleri.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. Kişisel bilgilerinizin korunması dxnurunleri.com olarak birinci önceliğimizdir.

dxnurunleri.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla kullanmaktadır.

dxnurunleri.com üyesi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır:

1 – dxnurunleri.com’da kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Kişisel bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Ancak dxnurunleri.com tarafından farklı ürün ve hizmetleri tanıtmak amacıyla kullanılabilir.

2 – Dilediğiniz an üyelik iptali için tarafımıza başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

3 – Size ulaşabilmemiz, fırsatlardan haberdar edebilmemiz ve üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru olması zorunludur.

4 – Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin siz izin vermediğiniz sürece sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

5 – Kredi kartı ile ödeme sistemimiz Garanti Bankası A.Ş. tarafından sağlanmakta, 3D olarak sms onayı ile çalışmaktadır. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileri siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. dxnurunleri.com’da kredi kartı bilgileriniz tutulmaz ve kaydedilmez.

6 – Site hizmetlerimiz, pratik olarak kırılması mümkün olmayan uluslararası şifreleme standardı 128 Bit SSL Secure ile şifrelenerek sağlanmaktadır. Sayfa adresinin başındaki https:// ifadesinin https:// olduğuna dikkat ediniz. Bu işaret güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. İşlemlerinizle kredi kartı ve ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak kullanılır. Üçüncü kişilerin paylaşımına sunulmaz, devredilmez, yalnızca bankanızca erişilebilir.

Düzeltme / Yenileme Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti