Isparta DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Isparta DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Isparta ilimizde DXN İş Fırsatı ile çalışmak ve kazanmak isteyen girişimciler arıyoruz.

Isparta şehri, Akdeniz Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 8946 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 33. büyük ilidir. Plaka kodu 32 olan ve 13 adet ilçeye sahip Isparta, bu sayı ile de Türkiye’deki 29. ildir.

Isparta ilinin Aksu, Atabey, Eğridir(Eğirdir), Gelendost, Gönen, Isparta, Keçiborlu, Şarkikaraağaç, Senirkent, Sütçüler, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli ilçelerinden başlayarak Türkiye ve Dünya genelinde sizi özgürlüğe taşıyacak bir DXN Organizasyonu kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Isparta'da DXN İş Ortağımız Olun!

Isparta’dan DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti