İzmir DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

İzmir DXN İş Ortaklığı Fırsatı

İzmir ilimizde DXN İş Fırsatı ile çalışmak ve kazanmak isteyen girişimciler arıyoruz.

İzmir şehri, Ege Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 11891 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 23. büyük ilidir. Plaka kodu 35 olan ve 30 adet ilçeye sahip İzmir, bu sayı ile de Türkiye’deki 3. ildir.

İzmir ilinin Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Cumaovası(Menderes), Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ilçelerinden başlayarak Türkiye ve Dünya genelinde sizi özgürlüğe taşıyacak bir DXN Organizasyonu kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

İzmir'de DXN İş Ortağımız Olun!

İzmir’den DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti