Kırşehir DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Kırşehir DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Kırşehir DXN İş Fırsatı için girişimciler ve lider adayları arıyoruz. DXN Türkiye’nin kurucu ekibi olarak DXN Kırşehir‘da birlikte çalışmak, DXN ile kazanmak için bize katılın.

Kırşehir şehri, İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 6584 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 53. büyük ilidir. Plaka kodu 40 olan ve 7 adet ilçeye sahip Kırşehir, bu sayı ile de Türkiye’deki 63. ildir.

Kırşehir ilinin Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Kırşehir, Mucur ilçelerinden başlayarak Türkiye ve Dünya genelinde sizi özgürlüğe taşıyacak bir DXN Organizasyonu kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Kırşehir'de DXN İş Ortağımız Olun!

Kırşehir’den DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti