Muğla DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Muğla DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Muğla DXN İş Fırsatı için girişimciler ve lider adayları arıyoruz. DXN Türkiye’nin kurucu ekibi olarak DXN Muğla‘da birlikte çalışmak, DXN ile kazanmak için bize katılın.

Muğla şehri, Ege Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 12654 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 19. büyük ilidir. Plaka kodu 48 olan ve 12 adet ilçeye sahip Muğla, bu sayı ile de Türkiye’deki 34. ildir.

Muğla ilinin Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Muğla, Ortaca, Ula, Yatağan ilçelerinden başlayarak Türkiye ve Dünya genelinde sizi özgürlüğe taşıyacak bir DXN Organizasyonu kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Muğla'da DXN İş Ortağımız Olun!

Muğla’dan DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti