Yozgat DXN
Posted in DXN ile ilgili Her Şey!

Yozgat DXN İş Ortaklığı Fırsatı

Yozgat DXN İş Fırsatı için girişimciler ve lider adayları arıyoruz. DXN Türkiye’nin kurucu ekibi olarak DXN Yozgat‘ta birlikte çalışmak, DXN ile kazanmak için bize katılın.

Yozgat şehri, İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü 13690 km2 olan ve bu bakımdan Türkiye’nin 16. büyük ilidir. Plaka kodu 66 olan ve 14 adet ilçeye sahip Yozgat, bu sayı ile de Türkiye’deki 24. ildir.

Yozgat ilinin Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Şefaatli, Sorgun, Yenifakılı, Yerköy, Yozgat ilçelerinden başlayarak Türkiye ve Dünya genelinde sizi özgürlüğe taşıyacak bir DXN Organizasyonu kurabilirsiniz.

Lider Girişimciler ekibimizin kurucusu, Sn.Volkan Verdi‘dir. DXN Türkiye‘nin kurucu lideri ve ekibi olarak; birlikte çalışmanın getireceği harika sonuçları sizinle de paylaşmak istiyoruz. DXN Şirketine bağlı, eğitimine ve kişisel gelişimine önem veren, vizyonu olan, ekiple birlikte hareket eden, para kazanmayı seven ve verilen görevleri eksiksiz, zamanında yerine getiren yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Yozgat'ta DXN İş Ortağımız Olun!

Yozgat’tan DXN iş ortaklığınızı başlatmak ve detaylı bilgi almak için 0554 789 49 06 ‘dan arayabilir veya www.dxnbasvuru.com adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Aramak istediğiniz konuyla alakalı bir kelime yazın ve "Enter" tuşuna basın

Alışveriş Sepeti